Vyhraj 1 ze 6 grilů WEBER® a staň se mistrem v grilování

1 ze 6 GRILŮ WEBER® MASTER-TOUCH® GBS® E-5750 V HODNOTĚ 8 500 KČ

... získá soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola.

V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce grilu Weber® Master-Touch® GBS® E-5750. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Weber gril na dřevěné uhlí Master-Touch GBS 57 cm vychází z kombinace grilů One-Touch Premium a One-Touch Premium Gourmet.

Jak se zapojit?

Spotřebitelská soutěž probíhá od 22.7.2019 00:00:00 do 30.8.2019 23:59:59.

  1. NAKUP SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50,- KČ V PRODEJNÁCH ŽABKA V ČESKÉ REPUBLICE

  2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže.

  3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole.

*Soutěžním produktem jsou Coca-Cola a Coca-Cola Zero 4x 330ml plech nebo 1,75l PET.

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50,- Kč.

Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o gril Weber. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o gril Weber. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese zabka@profisouteze.cz. Soutěž ještě nezačala, vyplň formulář nebo zašli SMS v době konání soutěže (22.7.2019 - 30.8.2019). Soutěž skončila 30.8.2019, děkujeme za účast. Doklad jsi odeslal/a v chybném formátu. Doklad odešli znovu se správnymi údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jsi uvedl/a už byly v soutěži použité. V případě, že jsi údaje doposud nepoužil/a, kontaktuj podporu soutěže na adrese zabka@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakup znovu a odešli doklad se správnými údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. FORM_RESPONSE_ALREADYWON Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese zabka@profisouteze.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum z účtenky. Datum je v chybném formátu.
Ve tvaru HH:MM
Nebyl zadán čas z účtenky. Čas je v chybném formátu.
Nebyla zadána suma z účtenky. Suma je v chybném formátu. Zadejte celočíselnou hodnotu.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420.

Formulář pro výherce

Pokud Ti přišla SMS potvrzující umístnění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole Ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci

GRIL WEBER® MASTER-TOUCH® GBS® E-5750:
Samuel K., Tábor
Roman Č., Praha
Petra Č., Tábor