Vyhraj 1 z 8 grilů Weber®

Výhra

WEBER® Genesis® II E-410 GBS

S plynovým grilem Genesis® II E-410 GBS nebude tvoje grilování nikdy jako dřív. Dostatečně velká plocha pro grilování ti umožní grilovat burgery a další pokrmy pro všechny tvoje hosty najednou.

Díky chytrému a výkonnému systému grilování spolu s grilovacími rošty Gourmet BBQ System připravíš dokonale grilované pokrmy pro každou příležitost.

Nezáleží tak, jestli se chystáš na velké zahradní grilování s přáteli nebo griluješ večeři pro svoji rodinu kterýkoliv den v týdnu.

GRIL, KTERÝ NASYTÍ VŠECHNY

Jak se zapojit?

1. KUP SOUTĚŽNÍ PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ vč. DPH V PRODEJNÁCH ALBERT V ČESKÉ REPUBLICE
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS (jak zaslat SMS najdeš v úplných pravidlech)
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU (budeme ji potřebovat ke kontrole)

Soutěž probíhá od 13.5.2020 do 9.6.2020.

*Soutěžním produktem je některý z uvedených produktů z portfolia Coca-Cola v balení: 4 x 0,33 l plech, 6 x 0,33 l plech, 1,75 l PET, 2,25 l PET.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP kódu a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč vč. DPH.

Soutěž skončila 9.6.2020

Určení výherců

VÝHERCEM GRILU WEBER® Genesis® II E-410 GBS se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosují 2 výherci grilu WEBER® Genesis® II E-410 GBS. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč vč. DPH, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo.

Za každou účtenku se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel může od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Formulář pro výherce

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístnění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč vč. DPH. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci v soutěži

GRIL WEBER® Genesis® II E-410 GBS
Jaroslav Š., Hlohovec
Kateřina Z., Praha
Martin M., Brno
Jaroslav K., Ostrava
Jana Š., Ostrava
Soňa K., Hodslavice
Jaroslav M., Hrubá Vrbka
Kateřina D., Ostrava