Vyhraj 8x dovolenou dle vlastního výběru

Jak se zapojit?

1. KUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ COCA-COLA PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH BILLA V ČESKÉ REPUBLICE.
2. ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE OD 26.10.2020 do 24.12.2020 PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS. ČÍM VÍC ÚČTENEK REGISTRUJEŠ, TÍM MÁŠ VĚTŠÍ ŠANCI NA VYSNĚNOU VÝHRU. Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU. Budeme ji potřebovat ke kontrole
* Soutěžním produktem jsou jakékoli produkty Coca-Cola.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Vyplň data z účtenky

Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Soutěž ještě nezačala, vyplňte formulář nebo zašlete SMS v době konání soutěže (26.10.2020 – 24.10.2020). Soutěž skončila 24.12.2020, děkujeme za účast. Doklad jste odeslal/a v chybném formátu. Doklad s produkty v min. hodnotě 50 Kč odešlete znovu se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jste uvedl/a již byly v soutěži použité. V případě, že jste údaje doposud nepoužil/a, kontaktujte podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakupte znovu a odešlete doklad se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Hodnota nákupu musí být alespoň 50 Kč. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420.
Nebylo zadáno datum z účtenky. Zadané datum není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR
Nebyly zadány znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nejsou platné.
Nebyla zadána suma z účtenky. Zadaná suma není platná. Zadej číslo.

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM POUKAZU NA DOVOLENOU V HODNOTĚ 20 000 KČ se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do soutěžního kola. V každém soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty v minimální hodnotě 50 Kč je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

VÝHERCI V SOUTĚŽI

Poukaz na dovolenou dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč
Václav S., Poříčany
Jiří H., Lázně Toušeň
Helena R., Tábor
Pavla P., Kroměříž
Karel K., Lipová
Zuzana K., Ostrava
Adam K., Brno
Probíhá registrace výherce