Vyhraj 30x dárkovou kartu

Jak se zapojit?

1. KUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ COCA‑COLA PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH ALBERT V ČESKÉ REPUBLICE
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU budeme ji potřebovat ke kontrole
* Soutěžním produktem jsou jakékoliv produkty Coca‑Cola

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Soutěž skončila 24.12.2020

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM DÁRKOVÉ KARTY ALBERT V HODNOTĚ 10 000 Kč se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude systémem zpracován ve "šťastnou chvilku" nebo co nejdříve po nastání šťastné chvilky. Soutěž je rozdělena na 30 denních soutěžních kol, v každém soutěžním kole je pro výhru stanovena 1 šťastná chvilka. Celkem je tedy v soutěži stanovených 30 šťastných chvilek.

Výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty v minimální hodnotě 50 Kč je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Registrace výherců skončila 24.12.2021

VÝHERCI V SOUTĚŽI

DÁRKOVÁ KARTA ALBERT V HODNOTĚ 10 000 Kč
Iva K., Šumperk
Marie R., Frýdek-Místek
Jana K., Roštín
Jitka R., Studnice
Michaela P., Chotěboř
Jaroslav K., Ostrava
Miloslava B., Hradec Králové
Jaroslav D., Chrudim
Petra K., Srbce
Vendula M., Hradec Králové
Olga L., Krupka
Dan N., Frýdlant nad Ostravicí
Petra Č., Tábor
Josef Š., Zdounky
Sabina B., Frýdlant nad Ostravicí
Eva H., České Budějovice
Jan B., Veselí nad Moravou
Pavlína K., Havlíčkův Brod
Michaela B., Hustopeče
Antonín Š., Zdounky
Pavel B., Orlová
Pavlina V., Kudlovice
Jiří K., Přerov
Jitka K., Přerov
Tomáš K., Chýně
Jana B., Hustopeče
Dagmar W., Náchod
Jitka H., Klatovy