Vyhraj SAMSUNG SMART TV!

JAK SOUTĚŽIT?

1. NAKUP MINIMÁLNĚ 1 BALENÍ COCA-COLA* 4x 0,33l NEBO 6x 0,33l A 1 DALŠÍ LIBOVOLNÝ SOUTĚŽNÍ PRODUKT* V PRODEJNÁCH ALBERT
2. USCHOVEJ SI ÚČTENKU! (Uschovej si všechny účtenky, se kterými jsi se zapojil/a do soutěže, budeme je potřebovat ke kontrole.)
3. ZAPOJ SE NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS V PŘEDEPSANÉM TVARU (Jak poslat SMS najdeš v úplných pravidlech.)

* Soutěžním produktem je:

4x 0,33l / 6x 0,33l PLECH
+
0,33l PLECH; 0,5l / 1l / 1,75l / 2,25l / 2x 1,75l / 4x 1,75l PET
Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta Orange, Sprite.

Soutěž probíhá od 12.1.2022 do 8.2.2022 v prodejnách Albert Hypermarket a Albert Supermarket v České republice.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data a prvních 8 znaků BKP z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet minimálně 1 balení Coca-Cola* (4x 0,33l nebo 6x 0,33l plech) a 1 další libovolný soutěžní produkt*.

Soutěž skončila 8.2.2022

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM TÝDENNÍ VÝHRY - SAMSUNG SMART TV - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných vstupů přihlášených do daného soutěžního kola. Soutěž je rozdělena na 4 týdenní soutěžní kola. Rozdělení soutěžních kol je uvedeno v úplných pravidlech soutěže.

VÝHERCEM DENNÍ VÝHRY - DÁRKOVÉ KARTY ALBERT v hodnotě 2 000 Kč - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude do systému doručen ve „šťastnou chvilku“ nebo co nejdříve po šťastné chvilce. Soutěž je rozdělena na 28 denních soutěžních kol, v každém soutěžním kole je pro výhru stanovena 1 šťastná chvilka. Celkem je v soutěži stanovených 28 šťastných chvilek.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů , na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát každý typ výhry maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

VÝHERCI V SOUTĚŽI

SAMSUNG SMART TV
Jan S., Brno
Jiří H., Lázně Toušeň
Jana K., Roštín
Tomáš S., Brno
DÁRKOVÁ KARTA ALBERT V HODNOTĚ 2 000 Kč
Jana H., Praha
Marcela H., Chomutov
Jiří Č., Liberec
Andrea I., Vizovice
Denisa K., Cheb
Eva H., České Budějovice
Jana B., Hustopeče
Dagmar V., Zlín
Dana V., Uherské Hradiště
Rudolf B., Praha
Adéla K., Ostrava-Poruba
Roman V., Uherské Hradiště
Jana K., Roštín
Anna K., Paskov
Alena Ř., Bučovice
Martin T., Lačnov
Iveta N., Vrchlabí
Lukáš Š., Ostrava
Alena N., Náchod
Šárka K., Pardubice
Marie H., Hroznova Lhota
Ilona B., Praha
Emil P., Ladná
Jindřich T., Domažlice
Věra Z., Kladno
Michaela B., Hustopeče
Petr E., Praha
Veronika H., Klatovy Luby