Vyhraj menu na míru s Martinem Škodou

Jak se zapojit?

1. KUP SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH PENNY MARKET V ČESKÉ REPUBLICE
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS (jak zaslat SMS najdete v úplných pravidlech)
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU (budeme ji potřebovat ke kontrole)

* Soutěžním produktem jsou všechna balení Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta a Sprite

Ilustrační zobrazení

Výhra

SPOLEČNÁ VEČEŘE

s Martinem Škodou přímo ve stylové kuchyni v centru Prahy. Martin si pro výherce připravil 4 chodové menu, na kterém nechybí jeho moderní variace na českou klasiku, ale ani nejoblíbenější recepty, které posbíral při cestách po světě. Speciální menu připravené pouze pro tuto příležitost, pouze pro vás, výherce soutěže. Vše doplněné o pestré povídání plné gastro zážitků, tipů a triků, z kuchyně, i z Martinových gastro cest. Večer, který nemá jasná pravidla, kdo chce, v klidu popíjí dobře vychlazené pití, degustuje a poslouchá, kdo chce, zapojí se do vaření a pomůže Martinovi s jídlem a servisem pro zbytek party.

HARMONOGRAM VEČERA

  • welcome drink a selekce tapas od Martina
  • představení menu
  • příprava a konzumace předkrmu
  • příprava a konzumace prvního chodu
  • představení toho nejlepšího z pořadu Konec plýtvání
  • příprava a konzumace hlavního chodu
  • příprava a konzumace dezertu
  • “afterparty” u jednoho stolu s Martinem

Celý večer probíhá v kuchyni známé z pořadu Konec plýtvání.

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Soutěž probíhá od 31.1.2020 do 26.2.2020.

Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese penny@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Soutěž ještě nezačala, vyplňte formulář nebo zašlete SMS v době konání soutěže (31.01.2020 – 26.02.2020). Soutěž skončila 26.02.2020, děkujeme za účast. Doklad jste odeslal/a v chybném formátu. Doklad s produkty v min. hodnotě 50 Kč odešlete znovu se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jste uvedl/a již byly v soutěži použité. V případě, že jste údaje doposud nepoužil/a, kontaktujte podporu soutěže na adrese penny@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakupte znovu a odešlete doklad se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Hodnota nákupu musí být alespoň 50 Kč. FORM_RESPONSE_ALREADYWON Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese penny@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420.
Nebylo zadáno datum z účtenky. Zadané datum není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR HH:MM
Nebyly zadány znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nejsou platné.
Nebyla zadána suma z účtenky. Zadaná suma není platná. Zadejte číslo.

Určení výherců

VÝHERCEM MENU NA MÍRU S MARTINEM ŠKODOU se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce. Soutěž je rozdělena na 4 soutěžní kola. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel může od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Formulář pro výherce

Přišla ti SMS potvrzující umístění na výherní pozici? Vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci v soutěži

Petr Š., Holešov
Elena H., Sezemice
Eleni Č., Chrudim