Vznesení námitky proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu

Zúčastnili jste se soutěže s produkty Coca–Cola, v rámci které jste nám odevzdali své osobní údaje, ale nepřejete si, aby byly využívány pro zasílání obchodních sdělení? Pomocí formuláře níže můžete vyjádřit své přání, aby vaše osobní údaje nebyly společností Coca–Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. nadále zpracovávány za účelem přímého marketingu. Zadejte své telefonní číslo nebo e-mail (příp. obojí), které jste použili v soutěži, a odešlete formulář stiskem tlačítka POTVRDIT. Vaše osobní údaje budou nadále zpracovávány pro účely realizace a vyhodnocení soutěže a další účely, jak vyplývá z pravidel soutěže, a to do doby, dokud potrvá lhůta potřebná pro zpracování pro daný účel.

Váš požadavek byl vyřízen. Odeslání požadavku selhalo. Zkuste to prosím znovu nebo kontaktujte technickou podporu na adrese soutez@profisms.cz.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Odhlášení telefonního čísla se nezdařilo.
Odhlášení telefonního čísla z příjmu informačních SMS od společnosti Coca–Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.. Vznesení námitky proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu pomocí SMS.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná. Odhlášení e-mailové adresy se nezdařilo.
Odhlášení e-mailové adresy z příjmu informačních e-mailů od společnosti Coca–Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.. Vznesení námitky proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu pomocí e-mailu.

Provozuje: ProfiSMS s.r.o.