Vyhraj nákupní vouchery Makro

Jak se zapojit?

Soutěžíš o nákupní vouchery MAKRO v celkové hodnotě 72 000 Kč nebo pitný režim Coca-Cola.

Soutěž probíhá od 27.5.2020 do 25.6.2020.

1. NAKUP 3 SOUTĚŽNÍ BALENÍ PRODUKTŮ COCA-COLA* V PRODEJNĚ MAKRO CASH & CARRY V ČESKÉ REPUBLICE
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS (jak zaslat SMS najdeš v úplných pravidlech)
3. USCHOVEJ SI FAKTURU (budeme ji potřebovat ke kontrole)

* Soutěžním produktem je jakýkoliv produkt z portfolia Coca-Cola: 6 x 4x0,33 l PLECH, 6 x 1,75 l PET, 24 x 0,33 l vratné sklo.

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data nákupu a prvních 8 znaků BKP kódu z faktury. Je možné, že v případe výhry budeš vyzván k prokázání se všemi fakturami, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na faktuře se musí nacházet 3 soutěžní balení.

Vyplň data z faktury

Soutěž skončila 25.6.2020

Určení výherců

VÝHERCEM POUKÁZKY V HODNOTĚ 10 000 KČ - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce.

VÝHERCEM POUKÁZKY V HODNOTĚ 5 000 KČ - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce.

VÝHERCEM POUKÁZKY V HODNOTĚ 3 000 KČ - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce.

VÝHERCEM NÁPOJŮ COCA-COLA - 2 BALENÍ PLECHOVEK 24x0,33l - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosují 2 výherci.

Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen fakturou potvrzující nákup 3 balení soutěžních produktů na jeden nákup, na které musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou fakturou se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát pouze jednu výhru.

Formulář pro výherce

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci v soutěži

PITNÝ REŽIM COCA-COLA
Jakub V., Ostrava-Petřkovice
Martin B., Ostrava - Poruba
Jitka P., Mladá Boleslav
Kateřina V., Hradec Králové
Alois V., Ostrava
Ověřujeme výherce
Probíhá registrace výherce
Probíhá registrace výherce
MAKRO POUKÁZKA V HODNOTĚ 3 000 Kč
Marianna P., Praha 6
Marie V., Ostrava
Ověřujeme výherce
Probíhá registrace výherce
MAKRO POUKÁZKA V HODNOTĚ 5 000 Kč
Pavel B., Klášterec nad Ohří
Roman B., Kuřim
Losujeme náhradníka
Probíhá registrace výherce
MAKRO POUKÁZKA V HODNOTĚ 10 000 Kč
Jan M., Praha 10
Losujeme náhradníka
Ověřujeme výherce
Probíhá registrace výherce