Vyhraj Apple iPhone 11 Pro

VÁNOCE JSOU TADY

1. KUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ COCA‑COLA PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH LIDL V ČESKÉ REPUBLICE
* Soutěžním produktem jsou 2,25L PET Coca‑Cola, Coca‑Cola Zero, Fanta Orange, Sprite; 1,5L PET Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale; 4x0,33 plech Coca‑Cola, Coca‑Cola Zero
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS - jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU - budeme ji potřebovat ke kontrole

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Registrace pokladního dokladu je možná nejpozději 2 dny po nákupu.
V případě nákupu ze dne 07.12.2020 musí registrace účtenky proběhnout nejpozději 09.12.2020 23:59:59.

Soutěž skončila 15.1.2021

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM iPHONE 11 Pro se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do registračního kola. V každém registračním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce. Trvání registračních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Hodnota soutěžních produktů vyšší než 49,4 Kč včetně DPH je pro účely soutěže zaokrouhlována na 50 Kč. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty v minimální hodnotě 50 Kč je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Z důvodu omezené provozní doby, jsou následující dny nesoutěžní a nákupy z těchto dní nebudou do soutěže zařazeny: 24.12.2020, 25.12.2020, 26.12.2020, 31.12.2020 a 1.1.2021. Ve dnech 24.12.2020, 25.12.2020, 31.12.2020 a 1.1.2020 bude nadále možné zaregistrovat účtenku z předchozích soutěžních dnů.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Registrace výherců skončila 15.1.2022

VÝHERCI V SOUTĚŽI

Apple iPhone 11 Pro
Marta H., Praha 10
Michaela O., Olomouc
Martin R., Hradec Králové
Luboš S., Tábor
Anděla K., Kostomlaty nad Labem
Kamil L., Orlová-Lutyně
Jarmila J., Náchod
Filip K., Brno
Josef H., Sezemice
Radek V., Prachatice
Marcela P., Teplice
Michal P., Český Brod
Iva P., Brno-Venkov
Peter M., Rosice
Nikol C., Břeclav
Jaromír R., Kolín
Andrea B., Hradec Králové
Erik B., Praha 10
Dominika M., Jistebnice
Stanislava O., Javorník
Jiří H., Ostrava
Vítězslav P., Brno
Václav J., Brno
Helena P., Praha 9
Ondřej Š., Dolní Roveň
Tomáš K., Chýně
Jiří H., Lázně Toušeň
Jana Š., Pečky
Megi L., Praha
Maxmilian S., Praha 5
Radek H., Jaroměř
Alena F., Jablonec nad Nisou
Pavel Z., Červený Kostelec
Simona J., Frýdek-Místek
Ladislava H., Brandýs Nad Labem