Vyhraj Škoda KAMIQ

JAK SOUTĚŽIT?

1. NAKUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH TESCO A ŽABKA NEBO NA INTERNETOVÉM OBCHODĚ iTesco.cz V ČESKÉ REPUBLICE
2. USCHOVEJ SI ÚČTENKU! (Uschovej si všechny účtenky, se kterými jsi se zapojil/a do soutěže, budeme je potřebovat ke kontrole.)
3. ZAPOJ SE NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS V PŘEDEPSANÉM TVARU - jak poslat SMS najdeš v úplných pravidlech

* Soutěžním produktem je:

4x 0,33 a 6x 0,33 PLECH
+ 0,5L; 1,75L a 2,25L PET
Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta Orange, Sprite.

Soutěž probíhá od 1.9.2021 do 29.9.2021 v prodejnách Tesco a Žabka nebo na internetovém obchodě iTesco.cz v České republice.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč. Hodnota soutěžních produktů vyšší než 49,80 Kč včetně DPH je pro účely soutěže zaokrouhlována na 50 Kč.

Soutěž skončila 29.9.2021

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM VÝHERNÍHO POUKAZU NA AUTOMOBIL ŠKODA KAMIQ - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných vstupů přihlášených do celé soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty v minimální hodnotě 50 Kč je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Registrace výherců skončila 1.9.2022

VÝHERCI V SOUTĚŽI

POUKAZ NA AUTOMOBIL ŠKODA KAMIQ
Jana V. Podivín