Vyhraj jeden z 15 grilů WEBER® v hodnotě 18 000 Kč

Jak se zapojit?

Soutěž probíhá od 25.6.2019 00:00:00 do 22.7.2019 23:59:59.

  1. NAKUP JAKÉKOLI SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH HRUŠKA V ČR

  2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže.

  3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole.

*Soutěžním produktem jsou jakékoli produkty sycených nápojů Coca-Cola. Coca-Cola Zero, Coca-Cola, Coca-Cola Zero Lemon, Coca-Cola Light, Coca-Cola Vanilla, Coca-Cola Zero Cherry, Fanta pomeranč, Fanta Zero pomeranč, Fanta Shokata, Fanta bílé hrozno, Fanta Mango Guava, Sprite, Sprite Zero okurka, Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale: 0,25l plech, 0,33l plech, 4 x 0,33l plech, 6 x 0,33l plech, 0,5l PET, 1l PET, 1,25l PET, 1,5l PET, 1,75l PET, 2,25l PET, 4 x 1,75l PET.

Výhry v soutěži

15x GRIL WEBER® Spirit II E-320 GBS

Našlapaný gril se třemi hořáky pro malé i velké grilování.

Grilování na masivním litinovém roštu GBS s vyměnitelným středem. Nad grilovacím roštem je zavěšen ohřívací rošt – báječná věc na rozpékání hamburgerových housek a jiného pečiva. Ve víku je teploměr s budíkem, který ukazuje aktuální teplotu pod víkem.

Jistě oceníš jak důmyslný systém odvodu vypečeného tuku a šťáv do záchytné misky pod grilem, tak snadnou údržbu grilu – co se neodpaří na flavorizérech, steče do záchytné misky pod grilem.

Po obou stranách grilu jsou šikovné stolečky, kam si v případě potřeby odložíš obracečku, pepřenku, talíř s masem apod. Levý boční pultík je sklápěcí a v pravém bočním pultíku je integrovaná přípojka pro termosondu iGrill 3.

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Soutěž skončila 22.7.2019

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM GRILU WEBER® se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do celé soutěže. Po skončení soutěže se ze všech platných vstupů vylosuje 15 výherců grilu WEBER® Spirit II E-320 GBS.

Formulář pro výherce

Registrace výherců skončila 21.8.2019

Výherci

WEBER® Spirit II E-320 GBS:
Martina V., Havířov
Jiří O., Smržice
Renata M., Hrubá Vrbka
Petr P., Choceň
Nikola M., Bruntál
Simona S., Ostrava-Výškovice
Soňa K., Hodslavice
Andrea B., Hradec Králové
Hana P., Ostrava-Zábřeh
Pamela T., Ludgeřovice
Andrea R., Ostrava
Helena P., Praha 9
Jaroslav B., Hustopeče
Jaroslav M., Dobruška
Jozef K., Ostrava-Poruba