Vyhraj jeden z 15 grilů WEBER® v hodnotě 18 000 Kč

Jak se zapojit?

Soutěž probíhá od 25.6.2019 00:00:00 do 22.7.2019 23:59:59.

  1. NAKUP JAKÉKOLI SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH HRUŠKA V ČR

  2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže.

  3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole.

*Soutěžním produktem jsou jakékoli produkty sycených nápojů Coca-Cola. Coca-Cola Zero, Coca-Cola, Coca-Cola Zero Lemon, Coca-Cola Light, Coca-Cola Vanilla, Coca-Cola Zero Cherry, Fanta pomeranč, Fanta Zero pomeranč, Fanta Shokata, Fanta bílé hrozno, Fanta Mango Guava, Sprite, Sprite Zero okurka, Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale: 0,25l plech, 0,33l plech, 4 x 0,33l plech, 6 x 0,33l plech, 0,5l PET, 1l PET, 1,25l PET, 1,5l PET, 1,75l PET, 2,25l PET, 4 x 1,75l PET.

Výhry v soutěži

15x GRIL WEBER® Spirit II E-320 GBS

Našlapaný gril se třemi hořáky pro malé i velké grilování.

Grilování na masivním litinovém roštu GBS s vyměnitelným středem. Nad grilovacím roštem je zavěšen ohřívací rošt – báječná věc na rozpékání hamburgerových housek a jiného pečiva. Ve víku je teploměr s budíkem, který ukazuje aktuální teplotu pod víkem.

Jistě oceníš jak důmyslný systém odvodu vypečeného tuku a šťáv do záchytné misky pod grilem, tak snadnou údržbu grilu – co se neodpaří na flavorizérech, steče do záchytné misky pod grilem.

Po obou stranách grilu jsou šikovné stolečky, kam si v případě potřeby odložíš obracečku, pepřenku, talíř s masem apod. Levý boční pultík je sklápěcí a v pravém bočním pultíku je integrovaná přípojka pro termosondu iGrill 3.

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o gril Weber. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o gril Weber. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese hruska@profisouteze.cz. Soutěž ještě nezačala, vyplň formulář nebo zašli SMS v době konání soutěže (25.6.2019 - 22.7.2019). Soutěž skončila 22.7.2019, děkujeme za účast. Doklad jsi odeslal/a v chybném formátu. Doklad odešli znovu se správnymi údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jsi uvedl/a už byly v soutěži použité. V případě, že jsi údaje doposud nepoužil/a, kontaktuj podporu soutěže na adrese hruska@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakup znovu a odešli doklad se správnými údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. FORM_RESPONSE_ALREADYWON Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese hruska@profisouteze.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum z účtenky. Datum je v chybném formátu.
Ve tvaru HH:MM
Nebyl zadán čas z účtenky. Čas je v chybném formátu.
Nebyla zadána suma z účtenky. Suma je v chybném formátu. Zadejte celočíselnou hodnotu.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420.

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM GRILU WEBER® se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do celé soutěže. Po skončení soutěže se ze všech platných vstupů vylosuje 15 výherců grilu WEBER® Spirit II E-320 GBS.

Formulář pro výherce

Pokud Ti přišla SMS potvrzující umístnění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole Ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci

Soutěž se zatím rozjíždí. Momentálně nejsou známi žádní výherci.