Vyhraj grily Weber®

Jak se zapojit?

1. KUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ COCA-COLA PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ vč. DPH V PRODEJNÁCH BILLA V ČESKÉ REPUBLICE
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS (jak zaslat SMS najdeš v úplných pravidlech)
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU (budeme ji potřebovat ke kontrole)

*Soutěžním produktem je některý z uvedených produktů z portfolia Coca-Cola v balení: 4 × 0,33 l plech; 6 × 0,33 l plech; 1,75 l PET; 2,25 l PET

SOUTĚŽÍŠ O JEDEN Z 12 GRILŮ

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč vč. DPH.

Soutěž skončila 5.7.2020

Určení výherců

VÝHERCEM GRILU se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce grilu WEBER® Genesis® II S-310 GBS a 2 výherci grilu WEBER® Q® 1400. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo.

Za každou účtenku se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel může od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Formulář pro výherce

Registrace výherců skončila 5.8.2020

Výherci v soutěži

WEBER® Genesis® II S-310 GBS
Veronika K., Příbram
Lucie K., Mariánské Lázně
Hana M., Červená Řečice
Filip C., Slaný
WEBER® Q® 1400
Martina R., Kocbeře
Iveta Š., Havlíčkův Brod
Jindřiška K., Plzeň
Alena K., Vřesina
Markéta Č., Přerov
Jaroslav J., Praha 8
Veronika R., Lhota pod Libčany
Alfred B., Ludgeřovice