Vyhraj grily Weber®

Jak se zapojit?

1. KUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ COCA-COLA PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ vč. DPH V PRODEJNÁCH BILLA V ČESKÉ REPUBLICE
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS (jak zaslat SMS najdeš v úplných pravidlech)
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU (budeme ji potřebovat ke kontrole)

*Soutěžním produktem je některý z uvedených produktů z portfolia Coca-Cola v balení: 4 × 0,33 l plech; 6 × 0,33 l plech; 1,75 l PET; 2,25 l PET

SOUTĚŽÍŠ O JEDEN Z 12 GRILŮ

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč vč. DPH.

Vyplň data z účtenky

Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč vč DPH. Soutěž ještě nezačala, vyplňte formulář nebo zašlete SMS v době konání soutěže (8.6.2020 – 5.7.2020). Soutěž skončila 5.7.2020, děkujeme za účast. Doklad jste odeslal/a v chybném formátu. Doklad s produkty v min. hodnotě 50 Kč vč. DPH odešlete znovu se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jste uvedl/a již byly v soutěži použité. V případě, že jste údaje doposud nepoužil/a, kontaktujte podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakupte znovu a odešlete doklad se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Hodnota nákupu musí být alespoň 50 Kč včetně DPH. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování. Zvyšte si šanci, nakupte a soutěžte znovu. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč vč DPH. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420.
Nebylo zadáno datum z účtenky. Zadané datum není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR
Nebyly zadány znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nejsou platné.
Nebyla zadána suma z účtenky. Zadaná suma není platná. Zadej číslo.

Určení výherců

VÝHERCEM GRILU se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce grilu WEBER® Genesis® II S-310 GBS a 2 výherci grilu WEBER® Q® 1400. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo.

Za každou účtenku se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel může od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Formulář pro výherce

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč vč DPH. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci v soutěži

WEBER® Q® 1400
Martina R., Kocbeře
Iveta Š., Havlíčkův Brod
Alena K., Vřesina
Ověřujeme výherce
Probíhá registrace výherce
Probíhá registrace výherce
WEBER® Genesis® II S-310 GBS
Veronika K., Příbram
Lucie K., Mariánské Lázně
Probíhá registrace výherce