Vyhraj 1 z 12 grilů Weber®

Jak se zapojit?

1. KUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ PRODUKTY* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH TESCO NEBO ŽABKA V ČR
2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS (jak zaslat SMS najdete v úplných pravidlech)
3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU (budeme ji potřebovat ke kontrole)

*Soutěžním produktem je některý z uvedených produktů z portfolia Coca-Cola v balení: 4 x 0,33 l plech; 6 x 0,33 l plech; 1,75 l PET; 2,25 l PET

Soutěžíš o 12 grilů

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. DDo soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP kódu a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč vč. DPH.

Soutěž probíhá od 4.5.2020 do 26.7.2020.

Soutěž skončila 26.7.2020

Určení výherců

VÝHERCEM GRILU WEBER® Genesis® II E-410 GBS se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce grilu WEBER® Genesis® II E-410 GBS plynový gril, Black. Soutěž je rozdělena do 12 týdenních soutěžních kol. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo.

Za každou účtenku se soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel může od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Formulář pro výherce

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístnění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla zadána prodejna nákupu. Zadaná prodejna nákupu není platná.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci v soutěži

GRIL WEBER® Genesis® II E-410 GBS
Ivana Č., Hulín
Zdeněk P., Držovice
Petr P., Ostravice
Soňa K., Hodslavice
Josef R., Říčany
Helena R., Tábor
Hana V., Seloutky
Michaela B., Hustopeče
Zdenka M., Chomutov
Petr Š., Holešov
Andrea R., Ostrava
Pavel K., Neveklov