Jak se zapojit?

Soutěž probíhá od 20.6.2019 00:00:00 do 31.7.2019 23:59:59.

Spotřebitelská akce "ZÍSKEJ IHNED COCA-COLA GRIL ZA NÁKUP" trvá od 20.6.2019 do 31.7.2019 nebo do vyčerpání zásob grilů Coca-Cola.

  1. NAKUP VE VYBRANÝCH PRODEJNÁCH BRNĚNKA V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 600,- KČ, Z TOHO SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* ALESPOŇ ZA 200,- KČ A ZÍSKEJ GRIL COCA-COLA

    Podmínky vydání grilu Coca-Cola najdeš v pravidlech akce.

  1. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže.

  2. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole.

  • *Produkty Coca-Cola: všechny dostupné produkty v den nákupu na provozovně Brněnka ve značkách Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite a Kinley Tonic a v baleních 4x0,33 PLECH, 0,5L PET, 1,25L PET, 1,5L PET, 1,75L PET

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu v minimální hodnotě 600,- Kč se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 200,- Kč.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o gril WEBER. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese brnenka@profisouteze.cz. Soutěž ještě nezačala, vyplň formulář nebo zašli SMS v době konání soutěže (20.6.2019 - 31.7.2019). Soutěž skončila 31.7.2019, děkujeme za účast. Doklad jsi odeslal/a v chybném formátu. Doklad odešli znovu se správnymi údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jsi uvedl/a už byly v soutěži použité. V případě, že jsi údaje doposud nepoužil/a, kontaktuj podporu soutěže na adrese brnenka@profisouteze.cz. Nákup v minimální hodnotě 600 Kč musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakup znovu a odešli doklad se správnymi údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. FORM_RESPONSE_ALREADYWON Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese brnenka@profisouteze.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum z účtenky. Datum je v chybném formátu.
Ve tvaru HH:MM
Nebyl zadán čas z účtenky. Čas je v chybném formátu.
Nebyla zadána suma z účtenky. Suma je v chybném formátu. Zadejte celočíselnou hodnotu.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420.

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM GRILU WEBER® v spotřebitelské soutěži se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do celé soutěže. Po skončení soutěže se ze všech platných vstupů vylosují 3 výherci grilu WEBER® Master-Touch® GBS® E-5750, black.

Formulář pro výherce

Pokud Ti přišla SMS potvrzující umístnění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole Ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci

Soutěž se zatím rozjíždí. Momentálně nejsou známi žádní výherci.