Vyhraj lístky na novou bondovku!

JAK SOUTĚŽIT?

1. KUP SI 4x COCA-COLA ZERO* V JAKÉKOLIV PRODEJNĚ V ČESKÉ REPUBLICE
2. USCHOVEJ SI ÚČTENKU! (Uschovej si všechny účtenky, se kterými jsi se zapojil/a do soutěže, budeme je potřebovat ke kontrole.)
3. ZAPOJ SE NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS V PŘEDEPSANÉM TVARU - jak poslat SMS najdeš v úplných pravidlech

* Soutěžním produktem je:

0,33l; 4x 0,33l a 6x 0,33l PLECH / 0,5l; 1,75l a 2,25l PET Coca-Cola Zero

Soutěž probíhá od 1.10.2021 do 30.11.2021 na území celé České republiky.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data,času a hodnoty z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet minimálně 4 soutěžní produkty.

Vyplň data z účtenky

Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování o týdenní a měsíční výhry. Pokud jste zadali vstup nejblíže šťastné chvilce, odešleme vám SMS s výherním kódem. Netrefili jste šťastnou chvilku? Nevadí, nakupte a soutěžte znovu. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování o týdenní a měsíční výhry. Pokud jste zadali vstup nejblíže šťastné chvilce, odešleme vám SMS s výherním kódem. Netrefili jste šťastnou chvilku? Nevadí, nakupte a soutěžte znovu. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese bond@profisouteze.cz. Na pokladním dokladu se musí nacházet 4 soutěžní produkty. Soutěž ještě nezačala, vyplňte formulář nebo zašlete SMS v době konání soutěže (1.10.2021 – 30.11.2021). Soutěž skončila 30.11.2021, děkujeme za účast. Doklad jste odeslal/a v chybném formátu. Doklad se 4 soutěžními produkty odešlete znovu se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jste uvedl/a již byly v soutěži použité. V případě, že jste údaje doposud nepoužil/a, kontaktujte podporu soutěže na adrese bond@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakupte znovu a odešlete doklad se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Na pokladním dokladu se musí nacházet 4 soutěžní produkty. Váš soutěžní vstup jsme zařadili do slosování o týdenní a měsíční výhry. - - Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese bond@profisouteze.cz. Na pokladním dokladu se musí nacházet 4 soutěžní produkty. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebylo zadáno datum z účtenky. Zadané datum není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR
Nebyl zadán čas z účtenky. Zadaný čas není platný. Zadej jej ve formátu HH:MM
Nebyla zadána hodnota nákupu z účtenky. Zadaná hodnota nákupu z účtenky není platná. Zadej číslo.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM LÍSTKŮ DO KINA PRO DVA - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude do systému doručen ve „šťastnou chvilku“ nebo co nejdříve po šťastné chvilce. Soutěž je rozdělena na 61 denních soutěžních kol, v každém soutěžním kole je pro výhru stanoveno minimálně 16 šťastných chvilek. Celkem je v soutěži stanovených 1 025 šťastných chvilek.

VÝHERCEM TÝDENNÍ VÝHRY - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných vstupů přihlášených do daného soutěžního kola. Soutěž je rozdělena na 8 týdenních soutěžních kol. Rozdělení soutěžních kol je uvedeno v pravidlech soutěže. Celkem je v soutěži 33x láhev na vodu, 33x mikina, 33x pouzdro na karty, 33x otvírák na lahve a 33x jmenovka na kufr.

VÝHERCEM MĚSÍČNÍ VÝHRY - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných vstupů přihlášených do daného měsíčního kola. Soutěž je rozdělená na 2 měsíční soutěžní kola. Celkem je v soutěži 7x špionážní pero s kamerou, 7x agentský fitness náramek s kamerou, 7x mini dron s HD kamerou, 7x batoh a 7x peněženka.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup minimálně 4 soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se 4 soutěžními produkty je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Na pokladním dokladu se musí nacházet 4 soutěžní produkty. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

VÝHERCI V SOUTĚŽI

Soutěž se zatím jenom rozjíždí, nejsou známi žádní výherci.