Vyhraj novou kuchyň!

JAK SOUTĚŽIT?

1. NAKUP JAKÉKOLIV SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH BILLA V ČESKÉ REPUBLICE
2. USCHOVEJ SI ÚČTENKU
3. ZAPOJ SE NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS V PŘEDEPSANÉM TVARU - jak poslat SMS najdeš v úplných pravidlech

* Soutěžním produktem je:

jakýkoliv produkt z portfolia Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta a Sprite.

Soutěž probíhá od 25.10.2021 do 27.12.2021 v prodejnách BILLA v České republice.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, prvních 8 znaků BKP a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Vyplň data z účtenky

Váš soutěžní vstup jsme úspěšně zařadili do slosování o hlavní výhru. Pokud jste zadali soutěžní vstup nejblíže šťastné chvilce, odeslali jsme vám SMS s výherním kódem. Netrefili jste šťastnou chvilku? Nevadí, nakupte a soutěžte znovu! Váš soutěžní vstup jsme úspěšně zařadili do slosování o hlavní výhru. Pokud jste zadali soutěžní vstup nejblíže šťastné chvilce, odeslali jsme vám SMS s výherním kódem. Netrefili jste šťastnou chvilku? Nevadí, nakupte a soutěžte znovu! Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Soutěž ještě nezačala, vyplňte formulář nebo zašlete SMS v době konání soutěže (25.10.2021 – 27.12.2021). Soutěž skončila 27.12.2021, děkujeme za účast. Doklad jste odeslal/a v chybném formátu. Doklad s produkty v min. hodnotě 50 Kč odešlete znovu se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jste uvedl/a již byly v soutěži použité. V případě, že jste údaje doposud nepoužil/a, kontaktujte podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakupte znovu a odešlete doklad se správnými údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Hodnota nákupu musí být alespoň 50 Kč. Váš soutěžní vstup jsme úspěšně zařadili do slosování o hlavní výhru. - - Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebylo zadáno datum z účtenky. Zadané datum není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR
Nebyly zadány znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nejsou platné.
Nebyla zadána suma z účtenky. Zadaná suma není platná. Zadej číslo.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.

URČENÍ VÝHERCŮ

VVÝHERCEM HLAVNÍ VÝHRY - NOVÉ KUCHYNĚ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU v hodnotě 150 000 Kč - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných vstupů přihlášených do celé soutěže.

VÝHERCEM DENNÍ VÝHRY - DÁRKOVÉ KARTY BILLA v hodnotě 1 000 Kč - se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude do systému doručen ve „šťastnou chvilku“ nebo co nejdříve po šťastné chvilce. Soutěž je rozdělena na 61 denních soutěžních kol, v každém soutěžním kole je pro výhru stanovena 1 šťastná chvilka. Celkem je tedy v soutěži stanovených 61 šťastných chvilek. Ve dnech státních svátků 28.10.2021, 17.11.2021 a 25.12.2021 není pro denní výhru stanovena šťastná chvilka.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být vždy následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžními produkty v minimální hodnotě 50 Kč je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát každý typ výhry maximálně jednou. Pořadatel je oprávněn od výherce požadovat prokázání se všemi pokladními doklady, které daný výherce v soutěži použil. V případě, že výherce nedoloží jakýkoliv z požadovaných pokladních dokladů, se kterými se zaregistroval do soutěže, ztrácí na výhru nárok.

Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Zapojením do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými pravidly soutěže.

FORMULÁŘ PRO VÝHERCE

Pokud ti přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Minimální hodnota nákupu a soutěžních produktů musí být 50 Kč. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadej číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadej jej ve formátu DD.MM.RRRR

VÝHERCI V SOUTĚŽI

NOVÁ KUCHYŇ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU v hodnotě 150 000 Kč
Výherce zatím neznáme.
DÁRKOVÁ KARTA BILLA v hodnotě 1 000 Kč
Marcela H., Chomutov
Renata M., Hrubá Vrbka
Pavel K., Brno
Petr P., Ostravice
Hana C., Kuřim
Renata H., Mikulov
Pavel B., Klášterec nad Ohří
Stanislav P., Kolín
Zorka K., Roudnice nad Labem
Radka A., Ostrava
Alena L., Branice
Ilona B., Klášterec nad Ohří
Kateřina Z., Praha
Lenka K., Bavory
Petr S., Lázně Bohdaneč
Pavlína V., Strakonice
Kateřina S., Jihlava
Iva G., Frýdek-Místek
Jiří H., Lázně Toušeň
Dáša M., Třebíč
Aleš K., Praha
Tomáš V., Karlovy Vary
Zdenka M., Chomutov
Robin S., Třebíč