Vyhraj s Coca-Cola parádní grily Weber®

Výhry v soutěži

4x PLYNOVÝ GRIL WEBER® GENESIS® II E-310 GBS V HODNOTĚ 25 000 Kč

Moderní gril Genesis II E-310 GBS je vybaven třemi nerezovými hořáky tvarovanými tak, aby vždy a za všech okolností rovnoměrně rozváděly žár napříč celým grilem. Aby při grilování nedocházelo ke vznícení vypečeného tuku, jsou všechny tři hořáky chráněny aroma kolejnicemi Flavorizer Bars. Levý boční pultík lze využít jako odkládací plochu a navíc má na přední straně navařeny tři háčky na zavěšení různých grilovacích pomůcek.

8x GRIL WEBER® Q 1400 V HODNOTĚ 8 000 Kč

Elektrické grily představují ideální řešení především na místa, kde nechcete rušit sousedy kouřem z grilu, například tedy na balkóny v bytech.

Jak se zapojit?

Soutěž probíhá od 10.6.2019 00:00:00 do 7.8.2019 23:59:59.

  1. NAKUP JAKÉKOLI SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH BILLA V ČR

    * Soutěžními produkty jsou všechny sycené nápoje Coca-Cola definované v úplných pravidlech soutěže

  2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže.

  3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole.

  • Soutěžním produktem jsou jakékoli produkty sycených nápojů Coca-Cola. Coca-Cola Zero, Coca-Cola, Coca-Cola Zero Lemon, Coca-Cola Light, Coca-Cola Vanilla, Coca-Cola Zero Cherry, Fanta pomeranč, Fanta Zero pomeranč, Fanta Shokata, Fanta bílé hrozno, Fanta Mango Guava, Sprite, Sprite Zero okurka, Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale: 0,25l plech, 0,33l plech, 4 x 0,33l plech, 6 x 0,33l plech, 0,5l PET, 1l PET, 1,25l PET, 1,5l PET, 1,75l PET, 2,25l PET, 4 x 1,75l PET.

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o parádní grily. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Tvůj soutěžní vstup byl zařazen do soutěže o parádní grily. Zvyš si šance, nakup znovu a zašli nový soutěžní vstup. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Soutěž ještě nezačala, vyplň formulář nebo zašli SMS v době konání soutěže (10.6.2019 - 7.7.2019). Soutěž skončila 7.7.2019, děkujeme za účast. Doklad jsi odeslal/a v chybném formátu. Doklad odešli znovu se správnymi údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. Údaje, které jsi uvedl/a už byly v soutěži použité. V případě, že jsi údaje doposud nepoužil/a, kontaktuj podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Nákup soutěžních produktů v minimální hodnotě 50 Kč musí proběhnout v době trvání soutěže. Nakup znovu a odešli doklad se správnymi údaji. Více informací najdeš v úplných pravidlech soutěže. FORM_RESPONSE_ALREADYWON Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese billa@profisouteze.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum z účtenky. Datum je v chybném formátu.
Ve tvaru HH:MM
Nebyl zadán čas z účtenky. Čas je v chybném formátu.
Nebyla zadána suma z účtenky. Suma je v chybném formátu. Zadejte celočíselnou hodnotu.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420.

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM GRILU se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce grilu WEBER® GENESIS® II E-310 GBS a 2 výherci grilu WEBER® Q 1400. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Formulář pro výherce

Pokud Ti přišla SMS potvrzující umístnění na výherní pozici, vyplň formulář pro výherce. Po kontrole Ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci

PLYNOVÝ GRIL WEBER® GENESIS® II E-310 GBS:
Renáta V., Frýdlant nad Ostravicí
ELEKTRICKÝ GRIL WEBER® Q 1400:
Helena H., Třebíč
Miroslava A., Červená Řečice