Vyhraj s Coca-Cola parádní grily Weber®

Výhry v soutěži

4x PLYNOVÝ GRIL WEBER® GENESIS® II E-310 GBS V HODNOTĚ 25 000 Kč

Moderní gril Genesis II E-310 GBS je vybaven třemi nerezovými hořáky tvarovanými tak, aby vždy a za všech okolností rovnoměrně rozváděly žár napříč celým grilem. Aby při grilování nedocházelo ke vznícení vypečeného tuku, jsou všechny tři hořáky chráněny aroma kolejnicemi Flavorizer Bars. Levý boční pultík lze využít jako odkládací plochu a navíc má na přední straně navařeny tři háčky na zavěšení různých grilovacích pomůcek.

8x GRIL WEBER® Q 1400 V HODNOTĚ 8 000 Kč

Elektrické grily představují ideální řešení především na místa, kde nechcete rušit sousedy kouřem z grilu, například tedy na balkóny v bytech.

Jak se zapojit?

Soutěž probíhá od 10.6.2019 00:00:00 do 7.7.2019 23:59:59.

  1. NAKUP JAKÉKOLI SOUTĚŽNÍ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 50 KČ V PRODEJNÁCH BILLA V ČR

    * Soutěžními produkty jsou všechny sycené nápoje Coca-Cola definované v úplných pravidlech soutěže

  2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže.

  3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole.

  • Soutěžním produktem jsou jakékoli produkty sycených nápojů Coca-Cola. Coca-Cola Zero, Coca-Cola, Coca-Cola Zero Lemon, Coca-Cola Light, Coca-Cola Vanilla, Coca-Cola Zero Cherry, Fanta pomeranč, Fanta Zero pomeranč, Fanta Shokata, Fanta bílé hrozno, Fanta Mango Guava, Sprite, Sprite Zero okurka, Kinley Tonic Water, Kinley Ginger Ale: 0,25l plech, 0,33l plech, 4 x 0,33l plech, 6 x 0,33l plech, 0,5l PET, 1l PET, 1,25l PET, 1,5l PET, 1,75l PET, 2,25l PET, 4 x 1,75l PET.

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a hodnoty nákupu z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkty v minimální hodnotě 50 Kč.

Soutěž skončila 7.7.2019

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM GRILU se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do týdenního soutěžního kola. V každém týdenním soutěžním kole se ze všech platných vstupů vylosuje 1 výherce grilu WEBER® GENESIS® II E-310 GBS a 2 výherci grilu WEBER® Q 1400. Trvání soutěžních kol je zveřejněno v úplných pravidlech soutěže.

Formulář pro výherce

Registrace výherců skončila 7.8.2019

Výherci

PLYNOVÝ GRIL WEBER® GENESIS® II E-310 GBS:
Renáta V., Frýdlant nad Ostravicí
Jaroslava M., Jičín
Rastislav V., Strakonice
Dana G., Hradec Králové
ELEKTRICKÝ GRIL WEBER® Q 1400:
Helena H., Třebíč
Miroslava A., Červená Řečice
Eva H., České Budějovice
Vladimír Z., Tanvald
Štěpán R., Mostkovice
Josef R., Říčany u Prahy
Miroslav A., Červená Řečice
Jaroslav B., Hustopeče