Jak soutěžit

Soutěž probíhá od 15.5.2019 00:00:00 do 11.7.2019 23:59:59.

  1. KUP SOUTĚŽNÍ PRODUKTY V ALBERTU

    2x šestibalení plechovek 330ml (6x330ml plech) nebo 2x čtyřbalení plechovek 330ml (4x330ml plech) nápojů Coca-Cola, Coca-Cola Zero

  2. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS

    Jak zaslat SMS najdeš v pravidlech soutěže

  3. USCHOVEJ SI ÚČTENKU

    Budeme ji potřebovat ke kontrole

Soutěžit

Do soutěže se můžeš zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře níže. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a ceny z pokladního dokladu. Uschovej si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budeš vyzván k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Tvým telefonním číslem. Na pokladním dokladu se musí nacházet soutěžní produkt (2 balení).

Soutěž skončila 11.6.2019

URČENÍ VÝHERCŮ

VÝHERCEM KURZU GRILOVÁNÍ pro dvě osoby se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných soutěžních vstupů přihlášených do celé soutěže. Po skončení soutěže se ze všech platných vstupů vylosuje 18 výherců.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžním produktem je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát každou z výher maximálně jednou.

Formulář pro výherce

Registrace výherců skončila 11.7.2019

Výherci

KURZ GRILOVÁNÍ PRO 2 OSOBY VYHRÁVAJÍ:
Jan M., Červená Řečice
Jana L., Staré Město
Marek G., Pardubice
Kateřina Č., Liberec
Tomáš Š., Plzeň
Jaroslav B., Hustopeče
Igor B., Krnov
Kateřina T., Praha 6
Blanka C., Plzeň
Alona M., Bílina
Zdeněk A., Hluk
Božena Š., Hustopeče
Taťána M., Most
Kateřina B., České Budějovice
Petra K., Hustopeče
Lenka K., Prostějov
Jana B., Hustopeče
Karel A., Červená Řečice